Pilgrim czyli Pielgrzym, a przecież „Pielgrzym to tułacz z przeznaczeniem”.

Nasi Pilgrimi – czyli Jakub, Jędrzej i Konrad – trójka przyjaciół z czasów studiów na  ASP, doskonale znają cel swojej podróży, a  swoje zamiłowanie do sztuki połączyli z pasją motocyklową. Dziś dzięki temu zajmują się fabrykacją części, customizacją motocykli a także projektowaniem od „0”.

Cała przygoda rozpoczęła się od potrzeby chłopaków do posiadania własnej przestrzeni, aby w trakcie studiów móc spokojnie popracować nad rzeźbami „po godzinach”. Z czasem przerodziło się to w profesjonalny warsztat, gdzie chłopaki są w stanie przygotować praktycznie każdy element projektowanych motocykli. Chłopaki nie tylko przerabiają gotowe elementy, ale także wycinają, toczą, wykuwają, spawają, scalają, odlewają surowce w składowe części motocykli.  Jak zobaczycie w materiale filmowy nie brakuje im pomysłowości i stylu.

To co nam się najbardziej spodobało to fakt, że prace Pilgrimów są niepowtarzalne, chłopaki nie powielają gotowych szablonów. Wszystkiemu towarzyszy kreatywność, dzięki czemu wyjeżdżające motocykle są nie tylko pojazdami ale nie bójmy się tego słowa, są pewnego rodzaju  dziełami sztuki.

Poza tym to naprawdę fajni goście 😊 Na Kolejowej 4 w Krakowie na pewno nie zabraknie świetnej atmosfery, dzięki czemu po prostu chce się tam wracać.

Więcej szczegółów oraz prac znajdziecie na stronie: http://pilgrimmotorcycles.com

Comments

comments

Comments are closed.